W dniach 20 maja – 3 czerwca prowadzony będzie nabór uczniów na odpłatne staże realizowane w ramach projektu: „Zawód na start – staże dla uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu jarosławskiego”.
Celem projektu jest zwiększenie jakości i efektywności kształcenia zawodowego w powiecie jarosławskim oraz poprawa jakości szkolnictwa zawodowego poprzez dostosowanie go do aktualnych potrzeb rynku pracy.
Program staży daje uczniom możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w rzeczywistych warunkach pracy. Dzięki udziałowi w projekcie uczestnicy będą mogli rozwijać swoje kompetencje i praktyczne umiejętności, poznać specyfikę pracy w wybranym zawodzie oraz lepiej przygotować się do wejścia na rynek pracy.
Staże realizowane będą u pracodawców, w rzeczywistych warunkach pracy, co pozwoli uczniom na bezpośredni kontakt ze środowiskiem zawodowym i zdobycie praktycznej wiedzy cenionej przez pracodawców.
Zachęcamy wszystkich zainteresowanych uczniów do udziału w rekrutacji!
Szczegółowe informacje oraz dokumenty rekrutacyjne dostępne są w księgowości szkoły i u koordynatora projektu – Pani Doroty Czepiel. Spotkanie informacyjne oraz wypełnianie dokumentacji projektowej odbędzie się 21 maja, tj. czwartek, o godz. 13.10 w sali gimnastycznej.